پرسش و پاسخ پزشکی

با عرض سلام خدمت دکتر فرهت, پسر یکسال و سه ماهه دارم, میخواستم بدونم قطره آهن و مولتی ویتامین چی میتونه استفاده کنه که مناسب باشه و به رشدش کمک کنه چون یک مقدار ضعیف شده و شبها هم چند مرتبه از خواب بیدار میشه و نق میزنه با اینکه شیر هم میخوره. متشکرم.
شایان غفوریان دیدگاه: 0 بازدید: 821 1399/04/10 13:36
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام قطره اهن ميتوانيد خارجي سيدرال و مولتي ويتامين هم ميتوانيد خارجي كيندر زينك و ايراني هم زيتوكيد استفاده كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.