پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر،دخترم که گفتم 14ماهشه،و ده و دویست وزنشه،هنوز اسهاله،با وجود اینکه کیدی لاکت و آب سیب بهش میدم،اسهالش رنگ سبز و آبکی هست،ممکنه سرما خورده باشه،من هربار که مدفوع میکنه میشورمش،البته با آب گرم،دلیل اینکه اسهاله چی میتونه باشه؟
حسنا مجدی دیدگاه: 1 بازدید: 1643 1399/04/12 00:31
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در مورد اسهال معمولا علت ويروسي داشته البته ميتواند عفونت روده اي نيز باشد و بين ٣تا ٥ روز طول كشيده تا بهبود يابد علت را هم با ازمايش مدفوع يا معاينه كامل ميتوان فهميد ا ار اس و شربت زينك هم بدهيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید