پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر،کودک۱ سال و ۲ ماهه دارم ۵ روزه چند روزه پی در پی بدنش داغ و سرد میشه،موقعی که بدنش داغ میشه یکم گیج و بی حال میشه،کم اشتها شده،یبوست داره،یه ماهی میشه که دندان کرسی اول و دراورده،الان دندان کرسی دوم در حال در اومدنه،میخواستم ببینم داغ شدن پی درپی واسه دندان کرسیه یا عفونت؟خیلی نگران شدیم اگه امکان داره جواب بدین ممنون
مسعود اقطاعی دیدگاه: 0 بازدید: 1978 1399/04/16 01:17
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام داغ شدن ملاك تشخيص نيست لطفا درجه تب گذاشته عدد را اعلام كنيد تا بهتر بتوان نظر داد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید