پرسش و پاسخ پزشکی

عرض سلام و ادب خدمت دکتر احمدشاه فرهت
نوزادم من 31 هفتگی (با وزن 1.6 کیلوگرم) به دنیا امد .حدود 3 هفته در بخش NICU بود.مشکل خاصی نداشت فقط گفتن برای وزن گیری نگهش میداریم البته مقدار کمی التهاب روده داشت . در 50 روزگی برا چکاپ پیش دکتر بردیم که آزمایش خون و ادرار نوشت . خداروشکر آزمایش ادرا ر و سونوگرا فی خوب بود فقط آزمایش خون :
TOTAL BILLIRUBIN : 7.7 DIRECT BILLIRUBIN:0.1 G6PD : DEFICIENCY
T4:6.3 TSH:2.5 FREE T4:0.8
با توجه به اینکه در شهرستان زندگی میکنیم میخاستم ببینم آزمایشش خوبه ؟ مخصوصا برای G6PD چون ما در خانواده سابقه فاویسم نداریم؟ نیاز به آمایش تکرار داره؟
ضمن پوزش از اطاله کلام، توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه ایزد منان خواستارم.
محمدجواد حاجیان دیدگاه: 0 بازدید: 1109 1399/08/05 09:06
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام ازمايشات تقريبا نرمال بوده و كمبودي كه ذكر شده ميتونه اشتباه باشه بهتر است تكرار شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید