پرسش و پاسخ پزشکی

با سلام واحترام.
پسر من الان ۴ماهشه. وزن تولدش ۳۳۰۰ و و وزن الانش ۶۵۰۰ هست. از دوماهگی پیش شما آوردمش چون وزن نمیگرفت و شما شربت ام سی تی ال دادین و بعد ازون ماشاا... وزنش خوب شد. شیرخودمو فقط میخوره. والان چند روزی میشه که سینمو تو بیداری نمیگیره فقط وقتی گیج خوابه یا توی خواب میگیره. میخواستم بپرسم ازتون که غذای کمکی میتونم شروع کنم؟؟ والبته ناگفته نماند که بعضی اوقات شیر بریده بریده بالا میاره .وبعضی اوقات هم آب بالامیاره که توش شیر بریده بریده کمی داره این طبیعیه؟؟
ممنون از شما بابت جوابگوییتون
زهره مهدوی نیا دیدگاه: 1 بازدید: 1724 1399/09/05 12:16
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام وزن كنوني مناسب بوده در مورد غذاي كمكي بهتر است در ٥ ماهگي شروع شود يعني انتهاي ٤ماهگي در مورد شير نخوردن هم ممكنست غذا يا دارو يا ماده معطري استفاده كردين كه شيرخوار دوست ندارد در موردشير بالا اوردن هم بيشترين سن در ٤ ماهگي هستش و در ٦ ماهگي بهبود ميابد فقط اگر تعداد دفعات بالا اوردن زياد باشد نياز به بررسي دارد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید