پرسش و پاسخ پزشکی

سوال اقای دکتر خسته نباشید.
پسرم من امروز سه ماه بیست و سه روزش هست از ۱۰ روزگی کولیک داشت یه یک ماهی هست خیلی بهتر شده گریه نمیکنه ولی اقای دکتر اصلا نمیتونه شیر بخوره تا شیر میزارم تو دهنش دلش پیچ میده میشه قرمز .گریه میکنه اصلا نمیتونه بخوره گرسنه اش هست ولی نمی خوره شاید در روز ۵ یا ۶ درجه بخوره.شیر خشک میخوره.صورتش و یکمی تو بدنش اگزما زده از همون وقت تولد بینیش همش میگرفت الان شب ها بدتر شده هرچی قطره میریزم اصلا جواب نمیده.در روزم یک بار شکمش کار میکنه که مدفوعش سبز هست چند روز تیکه های سفید همراه مدفوع.
خیلی نگران شیر نخوردنش هستم نمیشه غذای کمکی داد.میخواد ویزیت بشه ؟یه دکتر گفت الرژی به شیر گاو داره نمیدونم چه کار کنم.ممنون میشم راهنمایم کنید؟
غزاله شجاع دیدگاه: 0 بازدید: 2525 1399/09/17 10:32
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است ويزيت شود چون شير نخوردن در شيرخواران ميتواند علامت خطر باشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید