پرسش و پاسخ پزشکی

وقت به خیر، پسر من وزن تولدش 3.130 بوده است، الان در آستانه 11 ماه تمام حدود 8.800 است، از شیر مادر تغذیه میکند و متاسفانه بسیار بد غذا است و با هر ترفند و تغییر مزه ای بازهم عذا نمیخورد، راه حل چیست؟ آیا شربت زینک را توصیه می کنید؟
پارسا شایسته دیدگاه: 0 بازدید: 833 1399/09/25 21:27
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
با سلام با توجه به وزن تولد وزن كنوني مختصري كم بوده بهتر است غذاهايي كه دوست دارد را بدهيد و اينكه شربت زينك هم روزي ٥ سي سي بدهيد و يك ماه بعد وزن گيري را بررسي كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.