پرسش و پاسخ پزشکی

وقت به خیر / پسر من 11 ماهه است و از شیر مادر تغذیه میکند، با توجه به اینکه مختصری کمبود وزن و نیز بد غذایی دارد فرمودین روزانه 5 سی سی زینک بهش بدهیم، آیا با وجود دادن روزانه 1.5 سی سی زیتوکیدز + 1 سی سی آهن سیدرال، مشکلی ایجاد نمی کند؟
پارسا شایسته دیدگاه: 0 بازدید: 949 1399/10/05 11:44
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام روزانه يك سي سي خيلي كم هستش بايد روزي ٥ سي سي اززيتو كيد بدهيد و از سيدرال هم روزي ١/٥ سي سي بدهيد وگرنه دوز كمتر موثر نيست
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید