پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر من هرکار کردم نشد از سایت و از اپلیکیشن وقت بگیرم تماس هم گرفتم کسی جواب نداد من واقعا نیاز دارم شما دخترم و معاینه کنید ولی هربار هم حضوری اومدم چون از شهر دیگه میام موفق نشدم باید چکار کنم خواهش میکنم یوقت به من برای فردا بدین ممنون میشم
دیانا شاهی دیدگاه: 0 بازدید: 1421 1399/11/11 10:45
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام تعداد نوبت ها محدود ومتقاضي زياد است و امكان دادن نوبت براي همه وجود ندارد من عذرخواهم
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید