پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر فرهت،وقتتون بخیر
من دخترم رو یکشنبه همین هفته بخاطر زردی که ناسازگاری abo داشت خدمتتون اوردم و شما فرمودید تا دو هفته اینده خوب میشه و اگر نشد آزمایش بدیم،اون روزی که پیشتون اوردم صورتش کمی زرد بود اما الان کل صورت و بدنش و سفیدی چشمش زرد هست و بسیار بیشتر از قبل،میخواستم ببینم خطری تهدیدش نمیکنه و اگر منتظر باشم تا دو‌هفته اینده خودش خوب بشه ضرری به بدنش نمیرسه،در حال حاضر هم 18 روزه هست و هیچ مشکل دیگه ای خدا رو شکر نداره
سید حسن سادات حسینی دیدگاه: 0 بازدید: 1151 1399/12/28 08:46
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است ازمايش زردي بدهيد و جواب را ارسال كنيد همراه با وزن كنوني تا براتون توضيح بدم
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید