پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر فرهت، من گیج شدم بابت مصرف کپسول آمپرازول که برای انگل دخترم دادین، الان باید روزانه کپسول رو نصف کنم و نصف کپسول رو بهش بدم؟؟در واقع ۱/۴ کپسول رو قبل صبحانه و ۱/۴ محتویات کپسول رو قبل شام بدم؟؟؟یا نصف کپسول رو قبل صبحانه و نصفه ی دیگه هم قبل از شام ؟؟ امپرازول بابت رفلاکسه،دختر من رفلاکس داره آقای دکتر؟؟خودم ناراحتی معده دارم چند ساله درگیر هستم دوست نداشتم دخترم مثل خودم بشه????????
روژان و کیان اسحاقی دیدگاه: 0 بازدید: 363 1399/12/28 12:11
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
ببينيد براي درمان انگل داروي مبندازول داده شده است كه همه افراد خانواده بايد استفاده كنند همچنين در مورد درمان انگل و رفلاكس بايد امپرازول را روزي دوبار يا پنتو پرازول را روزي يك بار بدهيد در واقع اين كه رفلاكس داره يا نه همون چيزي كه هنگام معاينه گفته شده درست است چون تعداد بيماران زياد بوده و بخاطر ندارم
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>