پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر پسر من 2سال و 10 ماه سنشه، وقتی پاستیل میخوره یا زیاد میخوره هله و هوله، حالت رودل میکنه و تب میکنه و با هیچ دارویی تبش پایین نمیاد، من امروز براش شیاف گذاشتم حالت اسهال شد و فقط میگه شکمم درد میکنه اما تبش پایین نمیاد، چه کاری میتونم بکنم؟
بهادر بخشی دیدگاه: 1 بازدید: 2001 1400/01/05 17:25
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام خوردن مواد غذايي اين چنيني باعث تب نميشه ولقط ممكنست بدليل دير هضم شدن باعث ايجاد درد شكمي و يبوست شود پس بهتراست براي علت تب دنبال عامل ديگري باشيد كه همانطور خودتون فرمودين اسهال بوده است پس علت تب و اسهال ميتواند از يك عفونت ويروسي تا يك مسموميت غذايي باشد بهتر است يك ازمايش مدفوع بدهيد در ضمن اگر اسهال باشد دادن شياف هيچ اثري بر روي تب ندارد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید