پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب آقای دکتر فرهت
دو هفته گذشته دخترم رو به علت ناسازگاری oab و داشتن زردی خدمتتون آوردم فرمودید تا 2هفته آینده اگر علائمی از زردی داشت آزمایش بریم. امروز آزمایش بردیم نتیجه آزمایش زردی 16.2 بود.و آزمایش تیروئید هفته آینده حاضر میشه.وزن تولد3کیلو و وزن الان 4.55 کیلو والان 27 روزه.
سید حسن سادات حسینی دیدگاه: 0 بازدید: 1355 1400/01/08 18:40
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
با توجه به عدد بيلي روبين بهتر است حتما فوتوتراپي بگيرد چون ممكنست بالاتر هم برود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید