پرسش و پاسخ پزشکی

سلام من دیشب دخترم که دو ماهشه اوردم پیشتون یادم رفت بپرسم چند بار داخل مدفوع رگه های قرمز (مثلا یکی یا دوتا )دیدم این چی هست و راه درمانش چیه شیر خودم را میخوره.
ساره و زینب محمدپور دیدگاه: 0 بازدید: 322 1398/08/05 09:08
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
معمولا علت رگه های خون در مدفوع حساسیت به لبنیات میباشد بهتر است یک ازمایش مدفوع از شیرخوار بدهید و در صورتی که وجود خون تایید شد و مجددا تکرار گردید بمدت یک هفته مادر لبینات را قطع کند و پاسخ به درمان بررسی شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>