پرسش و پاسخ پزشکی

با سلام. حدود یک ماهه قبل به آقای دکتر احمد شاه فرهت مراجعه کردم بابت اسهال و تهوع دخترم که در یک سال گذشته هر ماه بوجود می آمد ایشان تغییر شیر خشک را پیشنهاد دادند (شیر خشک al110 را دستور دادند ) به مدت ۲ هفته و سپس شیر گاو و غذای مناسب. الان بعد از حدود یک ماه و استفاده از شیر خشک al110 دوباره دخترم اسهال و تهوع دارد.
آیا مصرف مداوم یک ماهه شیر خشک al110 باعث این مریضی دوباره شده است؟؟
زمان استفاده از این شیر خشک برای کودک یک ساله چه بازه زمانی است؟؟
برای درمان مجدد اسهال و تهوع چه باید بکنم؟
عباس جهانی دیدگاه: 3 بازدید: 466 1398/08/07 06:17
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام علت اسهال مجدد مصرف شیرخشک نمیباشد ودر مورد زمان مصرف نیز بعد از یک سالگی توصیه به مصرف کمتر شیر خشک و مصرف بیشتر غذاهای کمکی میباشد در مورد اسهال هم اگر بیش از یک هفته طول بکشد نیاز به بررسی مجدد دارد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>