سوال کاربر گهوارک 4

با سلام. حدود یک ماهه قبل به آقای دکتر احمد شاه فرهت مراجعه کردم بابت اسهال و تهوع دخترم که در یک سال گذشته هر ماه بوجود می آمد ایشان تغییر شیر خشک را پیشنهاد دادند (شیر خشک al110 را دستور دادند ) به مدت ۲ هفته و سپس شیر گاو و غذای مناسب. الان بعد از حدود یک ماه و استفاده از شیر خشک al110 دوباره دخترم اسهال و تهوع دارد.
آیا مصرف مداوم یک ماهه شیر خشک al110 باعث این مریضی دوباره شده است؟؟
زمان استفاده از این شیر خشک برای کودک یک ساله چه بازه زمانی است؟؟
برای درمان مجدد اسهال و تهوع چه باید بکنم؟
عباس جهانی دیدگاه: 7 بازدید: 2298 1398/08/07 06:17
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام علت اسهال مجدد مصرف شیرخشک نمیباشد ودر مورد زمان مصرف نیز بعد از یک سالگی توصیه به مصرف کمتر شیر خشک و مصرف بیشتر غذاهای کمکی میباشد در مورد اسهال هم اگر بیش از یک هفته طول بکشد نیاز به بررسی مجدد دارد
گهوارک

سوال کاربر گهوارک 4

عباس جهانی

 

با سلام. حدود یک ماهه قبل به آقای دکتر احمد شاه فرهت مراجعه کردم بابت اسهال و تهوع دخترم که در یک سال گذشته هر ماه بوجود می آمد ایشان تغییر شیر خشک را پیشنهاد دادند (شیر خشک al110 را دستور دادند ) به مدت ۲ هفته و سپس شیر گاو و غذای مناسب. الان بعد از حدود یک ماه و استفاده از شیر خشک al110 دوباره دخترم اسهال و تهوع دارد.rnآیا مصرف مداوم یک ماهه شیر خشک al110 باعث این مریضی دوباره شده است؟؟rnزمان استفاده از این شیر خشک برای کودک یک ساله چه بازه زمانی است؟؟rnبرای درمان مجدد اسهال و تهوع چه باید بکنم؟

 

پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت

سلام علت اسهال مجدد مصرف شیرخشک نمی‌باشد ودر مورد زمان مصرف نیز بعد از یک سالگی توصیه به مصرف کمتر شیر خشک و مصرف بیشتر غذاهای کمکی می‌باشد در مورد اسهال هم اگر بیش از یک هفته طول بکشد نیاز به بررسی مجدد دارد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید