پرسش و پاسخ پزشکی

سلام، من یک دختر و یک پسر یک سال و ۴ ماهه دارم که دو قلو هستند، پنج شنبه برای تب، آبریزش بینی و سرفه آوردمشون پیش شما، که گفتیم آزیترومایسین و آموکسی سیلینی که دارند مصرف کنند و خودتون هم شربت کتوتیفن دادید. دیشب یهویی پسرم بی حال شد سه بار بالا آورد و تب کرد. من ۱.۵ سی سی شربت اندانسترون و عرق نعنا بهش دادم بعد شیر خورد(شیر خودمو میخورن) و خوابید ولی ساعت ۶ صبح دیدم اینقد پی پی کرده که تمام لباساش پر شده و تب داشت و میترسید بهش استومینوفن دادم، ولی هنوز بی حال و میترسه چیکار کنم؟
یاسین و یسنا هوشمندیان دیدگاه: 0 بازدید: 313 1398/08/11 07:23
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
اگر اسهال شده است معمولا ۵ تا ٧ روز طول کشیده و سپس بهبود میابد ولی اگر اسهال نشده بفرمایید استفراغ بدنبال سرفه بوده یا نه ؟ اگر بدنبال سرفه باشد بدلیل ترشحات حلق بوده و مشکلی ندارد ولی اگر بدون سرفه بوده باید علت استفراغ بررسی شود در ضمن میزان تب هم مهم است بفرمایید چقدر تب دارد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>