پرسش و پاسخ پزشکی

سلام.وقت بخیر. دخترم دو ماهشه دونه های ریز و قرمز رو صورتش میزنه .بردم دکتر گفتن به لبنیات حساسیت داره . الان که لبنیات نمیخورم دونه هاش بهتر شده. من تا کی نباید لبنیات استفاده کنم؟
زهرا حسینی دیدگاه: 0 بازدید: 262 1398/08/11 19:23
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
معمولا حساسیت به لبنیات بدین صورت علامت دار نمیشود ولی اگر بهتر شده است میتوانید بتدریج هفته ای یک نوع لبنیات را شروع کرده و بروز دانه ها را ببینید ولی این معمولا علامت شایع حساسیت به لبنیات نیست و بهتر است ضایعات دیده شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>