پرسش و پاسخ پزشکی

سلام. خسته نباشید.پسرمو آوردم پیشتون تب می‌کرد همراه با سرفه. گفتید سینه پهلو کرده. آموکسی سیلین دادین با کتوتیفن و سالبودیک. و تا شنبه تبش قطع میشه. تبش قطع شد حال روحیشم خوبه ولی سرفه ادامه داره و آبی بینی سبز رنگ داره.دارو هاش تموم شده. آموکسی بخرم دوباره بهش بدم؟ یا کافیه؟ ضمنا آموکسی سلین دل درد میشه چیکار کنم؟
مهدیس و مهیار دهنوی دیدگاه: 0 بازدید: 256 1398/08/13 20:27
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام اگر انتی بیوتیک را برای ٧ روز استفاده کرده و تب قطع شده و حال عمومی بهبود پیدا کرده وفقط سرفه باقی مانده نیازی به تجدید دارو نمیباشد و سرفه ها تا ٢ هفته ممکنست باقی بماند اگر بعد ٢ هفته بهبودی نداشت بررسی مجدد شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>