پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر. حدود 3 هفته است آب بینی بچه ام یکسره میاد. حتی با کتوتیفن و سالبودیک هم بند نیومده. یک قرصی یا دارویی تجویز نمیکنیدتا آب بینی اش قطع بشه.و اینکه یک روز بین آموکسی سلین فاصله افتاد دوباره تب کرد دوباره تا 7 روز بهش بدم یا نیازی نیست؟
مهدیس و مهیار دهنوی دیدگاه: 0 بازدید: 293 1398/08/14 19:39
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام سن فرزندتان چقدر است ؟ واینکه معمولا عفونت ها سه هفته طول نمیکشد و بهتر است ویزیت شود در مورد مصرف انتی بیوتیک یک دوز فراموش شود مشکلی ایجاد نمیکند
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>