پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر پسرم دوسال و چهار ماهشه 7روز آنتی بیوتیک استفاده کرده بهتر شده ولی هنوز سرفه وآبریزش بینی داره ولی کمتر شده سالبودیک وکتوتیفن و ادامه بدم یا نه و چه مدت؟
مهدیس و مهیار دهنوی دیدگاه: 0 بازدید: 147 1398/08/18 16:21
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام مدت مصرف انتی بیوتیک مناسب بوده و بیشتر از هفت روز نیازی نیست که مصرف شود در مورد سرفه و ابریزش هم میتواند تا دو هفته علایم باقی بماند و تا ان زمان بهتر است داروها را استفاده کنید
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>