پرسش و پاسخ پزشکی

سلام پسر من 5سالشه امروز 18 ابان اوردم پیشتون گفتین همه چیزش خوبه و سالمه خداروشکر من فراموش کردم بگم صبحایی که میخواد بره مهد اکثرا بالا میاره و چون معدش خالیه بزاق دهانش بهمراه مقداری خلط لیمویی رنگ هست،این طبیعیه؟ صبحا خیلی استرس مهد داره و معمولا بعد از چندبار سرفه بالا میاره، روزایی که نمیره مهد این اتفاق نمیافته.
بردیا برازنده دیدگاه: 0 بازدید: 283 1398/08/18 16:44
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در واقع پاسخ شما در سوالتون وجود داره و علت این امر بدلیل استرس ناشی از رفتن به مهد میباشد ودر مرحله اول با یک روانشناس کودک مشاوره کرده و اینکه حتما هم معاینه شود که مشخص شود علت استفراغ بیماری خاصی نباشد ولی احتمالا بدلیل فشار عصبی میباشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>