• پستانک ارتودنسی مات وی کر مدل Classic سایز 2 کد P 119
  23,000 تومان
  این نوع پستانک برای نوزادان از بدو تولد الی شش ماهگی مناسب است، سری آن از جنس سیلیکون بوده و از نوع ارتودنسی است در نتیجه مانع از بهم ریختگی دندان های کودکان می‌شود.
 • پستانک ارتودنسی مات وی کر مدل Classic سایز 1 کد P 118
  23,000 تومان
  این نوع پستانک برای نوزادان از بدو تولد الی شش ماهگی مناسب است، سری آن از جنس سیلیکون بوده و از نوع ارتودنسی است در نتیجه مانع از بهم ریختگی دندان های کودکان می‌شود.
 • پستانک دوقلو ارتودنسی مات و شفاف وی کر مدل Fancy سایز 2 کد P 132
  42,700 تومان
  این نوع پستانک دارای درپوش محافظ بوده و از آلودگی پستانک جلوگیری می‌کند، این پستانک متناسب با سایز و شکل دهان کودک طراحی شده است.
 • پستانک دوقلو ارتودنسی مات و شفاف وی کر مدل Fancy سایز 1 کد P 131
  42,700 تومان
  این نوع پستانک دارای درپوش محافظ بوده و از آلودگی پستانک جلوگیری می‌کند، این پستانک متناسب با سایز و شکل دهان کودک طراحی شده است.
 • پستانک ارتودنسی درب‌دار پروانه‌ای وی کر سایز 3 کد P 126
  30,900 تومان
  این نوع پستانک متناسب با اندازه و شکل دهان کودکان طراحی شده است؛ دارای درپوش محافظ بوده و از آلوده شدن سری پستانک جلوگیری می‌کند، طراحی این محصول مانند سینه مادر است و کودکان به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.
 • پستانک ارتودنسی درب‌دار پروانه‌ای وی کر سایز 2 کد P125
  30,900 تومان
  این نوع پستانک متناسب با اندازه و شکل دهان کودکان طراحی شده است؛ دارای درپوش محافظ بوده و از آلوده شدن سری پستانک جلوگیری می‌کند، طراحی این محصول مانند سینه مادر است و کودکان به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.
 • پستانک ارتودنسی شفاف وی کر مدل Fancy سایز 3 کد P109
  25,300 تومان
  این نوع پستانک متناسب با اندازه و شکل دهان کودکان طراحی شده فاقد بیسفنل A و دیگر مواد مضر است، دارای بدنه سیلیکونی 100% دارویی بوده و درپوش محافظ آن از آلودگی جلوگیری می‌کند.
 • پستانک ارتودنسی شفاف وی کر مدل Fancy سایز 2 کد P108
  25,300 تومان
  این نوع پستانک دارای بدنه با جنس سیلیکون 100% دارویی است، دارای طراحی مناسب برای شکل و اندازه دهان کودکان است و با وجود محافظ آن پستانک از آلودگی مصون خواهد ماند.
 • پستانک ارتودنسی شفاف وی کر مدل Fancy سایز 1 کد P107
  25,300 تومان
  این نوع پستانک دارای درپوش محافظ بوده و از آلودگی پستانک جلوگیری می‌کند؛ همچنین جنس بدنه و طراحی آن منجر به حساسیت های پوستی نمی‌شود، در سه سایز مختلف برای سنین مختلف طراحی شده است.
 • پستانک ارتودنسی درب‌دار پروانه‌ای وی کر سایز 1 کد P 124
  30,900 تومان
  این نوع پستانک مانند سینه مادر طراحی شده و مناسب برای اندازه دهان کودک تازه متولد شده است، همچنین دارای درپوش، برای جلوگیری از آلوده شدن پستانک است.
 • دستمال مرطوب کودک وی کر مدل Olive Oil بسته 72 عددی
  29,000 تومان
  دستمال مرطوب کودک وی کر حاوی روغن زیتون ، معطر و دارای ویتامین ، بدون الکل
 • دستکش یکبار مصرف کودکان 50 عددی
  15,000 تومان
  50 عدد دستکش یکبارمصرف کودکان در هر بسته
 • قاشق کودک وی کر کد U 202 بسته 2 عددی
  26,400 تومان
  کالای کودک قاشق دو تایی وی کر به گونه‌ای طراحی شده که برای دهان کوچک کودک مناسب باشد، در بسته بندی این محصول 2 عدد قاشق موجود است که مناسب برای غذا دادن به کودکان 6 ماهه و بالای 6 ماهه ساخته شده است.
 • پوار بینی تمام سیلیکونی سر باریک وی بیبی مدل 860
  39,000 تومان
  ستفاده به‌موقع از پوآر بینی ضمن خارج کردن مخاط، یک فشار مثبت در ریه‌ها ایجاد کرده و به عمل بازدم سرعت می‌بخشد؛ اما اگر بیش‌ازاندازه از این ابزار استفاده شود، به بینی نوزاد صدمه زده و ممکن است موجب خونریزی شود.
 • ست قیچی و سوهان کودک وی بیبی مدل A 807
  41,600 تومان
  قیچی و سوهان ناخن کودک وی، از این رو به شما معرفی می شود که مناسب دغدغه خاطر شما والدین طراحی و تولید گشته است
 • سرلاک خوری وی کر مدل 205 U
  92,200 تومان
  سرلاک خوری وی کر ۱۰۰% مواد سیلیکونی با گرید غذایی تولید شده وفاقد بیس فنل ،لاتکس،فتالات وسایر مواد مضر شیمیای می باشد
  از سرلاک خوری وی کر برای خوراندن کلیه غذاهای مایع به جز شیر و نیمه جامد به کودکتان می توانید استفاده کنید که به این ترتیب می توانید کلیه مواد مغذی برای رشد کودکتان رادراختیار
  اوقرار دهید.
  جنس:
  پلاستیک
  نوع سری:
  بادامی
  جنس سری:
  سیلیکون
  درجه بندی:
  دارد
  درپوش:
  دارد
  دسته:
  ندارد
 • شورت آموزشی پسرانه وی کر سایز ایکس لارج کد A 803/4
  51,200 تومان
  دارای 2 رنگ آبی یکدست و سفید آبی، قدرت جذب 30 میلی لیتر از ادرار کودک توسط شورت آموزشی کودک وی کر
 • شورت آموزشی دخترانه وی کر سایز لارج کد A 803/1
  51,200 تومان
  شورت آموزشی وی دارای چهار لایه می باشد به این صورت که لایه بیرونی از پنبه برای جلوگیری از حساسیت های پوستی و لایه دوم آن از پشم شیشه جهت نگهداری مایع و جلوگیری از نفوذ به لایه بیرونی، لایه سوم از جنس پلی اتیلن ضد آب برای جلوگیری از نفوذ پذیری لایه بیرونی و لایه داخلی از جنس پنبه جهت جلوگیری از حساسیت های پوستی می باشد.
 • شورت آموزشی پسرانه وی کر سایز لارج کد A 803/2
  51,200 تومان
  اما شورت های آموزشی این روند را بسیار راحت تر کرده اند. در واقع شورت آموزشی ، شورتی است که لایه داخلی حوله ای داشته و جنس لایه خارجی آن به‌ گونه‌ای است که از پس دادن نم به بیرون جلوگیری می‌کند و مانع از تماس ادرار و مدفوع با مبلمان و فرش می شود. البته در نظر داشته باشید که این شورت بچه دخترانه تنها چند دقیقه بعد از نشت در اطراف پاها می تواند آن را نگه دارد. این شورت ها باعث صرفه جویی در شستشوی لباس و سایر هزینه های اضافی برای تهیه پوشک می شوند.
 • پیش بند ضد آب حوله ای قابل شستشو کودک وی کر مدل A 805 سایز بزرگ
  30,700 تومان
  پیش بند کودک نیز یکی دیگر از لوازم ضروری سیسمونی نوزادان و کودکان می باشد که سبب رفاه و آسایش بیشتر کودک و والدین در حین غذا خوردن می شود و مانع از کثیف شدن و لکه دار شدن لباس کودک می شود
 • پیش بند ضد آب حوله ای قابل شستشو کودک وی کر مدل A 804 سایز کوچک
  29,200 تومان
  مناسب برای آموزش کودک جهت غذا خوردن به طور مستقل پیش بند ضد آب بوده و مانع از خیس شدن لباس کودک می شود و مناشب برای کودکانی که در هنگام دندان درآوردن آب دهانشان خارج می شود، پیش بند دور گردنی می باشد و به صورت دکمه ای باز و بسته میشود.
 • شیردوش دستی وی مدل CLASSIC کد 907
  46,600 تومان
  استفاده از شیردوش برای مادران شاغل تقریبا اجتناب‌ناپذیر است؛ به‌خصوص در ماه‌ های اول تولد که توصیه‌ های اکیدی برای تغذیه صرفا با شیر مادر شده است. همچنین شیردهی نوزادان دوقلو بدون داشتن شیردوش کار بسیار سختی خواهد بود. برخی مادران نیز با وجود اینکه وقت کافی را در کنار نوزاد خود دارند، ترجیح می‌ دهند شیر خود را با شیشه به فرزندشان بدهند.
 • دندان گیر تمام سیلیکونی وی کر طرح خرس کد T 402/3
  32,100 تومان
  عاری از بیسفنل A و سایر مواد مضر شیمیایی تشکیل شده از 100% سیلیکون با گرید غذایی مناسب برای زمان رشد دندان کودک و بعد از آن در رنگ ها و طرح های متفاوت برای ایجاد سرگرمی در کودک و شناسائی اشکال و اشیاء برآمدگی در اشکال مختلف برای ماساژ و متعادل سازی فشار لثه ها در طول دوره رشد دندان ها.
 • ​دستمال مرطوب لوسین دار و معطر کودک 70 برگ Wee Care سیلندری
  20,000 تومان
  دستمال‌های مرطوب برای بزرگسالان و کودکان تولید می‌شود و با توجه به پوست حساس کودکان، ترکیبات آن‌ها متفاوت است. دستمال مرطوب لوسیون دار کودک وی کر بسته 70 برگی حاوی روغن پنبه می باشد