معنی و ویژگی های کودکان کریستالی چیست؟

معنی و ویژگی های کودکان کریستالی چیست؟

0 دیدگاه 25 دی 1398 چاپ خبر بازدید: 2367
معنی و ویژگی های کودکان کریستالی چیست؟
رنگ و کریستال لقب نیست این صفت ها به کودکان با سطوح مختلفی از هوش و توانایی های فوق العاده اشاره دارد ولی با این حال ، بهتر است بدانید که در حقیقت منظور از کودکان کریستالی دقیقا چیست؟ کودک کریستالی یک عضو از یک نسل است که متعهد است با عشق و آرامش و توازن بر دنیا اثر بگذارد

 معنی و ویژگی های کودکان کریستالی چیست؟

رنگ و کریستال لقب نیست این صفت ها به کودکان با سطوح مختلفی از هوش و توانایی های فوق العاده اشاره دارد ولی با این حال ، بهتر است بدانید که در حقیقت منظور از کودکان کریستالی دقیقا چیست؟ کودک کریستالی یک عضو از یک نسل است که متعهد است با عشق و آرامش و توازن بر دنیا اثر بگذارد ؛ در این بخش از گهوارک به شما میگوییم چگونه یک کودک کریستالی را بشناسید این راه شناخت مهم است چراکه شایدشما یکی از آنها را در خانه داشته باشید.

 

کودکان کریستالی چه ویژگیهایی دارند؟

 

شناخت کودکان کریستالی و کودکان رنگی هزاره سوم

مردم می گویند پایه تغییرات در جهان کودکان هستند.برای سال های زیادی ، یک نظریه وجود داشت که نشان می داد بشریت به تدریج از طریق تغییرات ژنتیکیِ بیش از یک یا چند نسل ، بهبود می یابد پیروان این تئوری تقریبا معنوی و روحانی هستند ، این تئوری کودکان را با الگو های روان شناسی و رفتارهای غیر عادی طبقه بندی می کند. بعضی از مردم بر این باور بودند که اولین نسل از کودکان غیر عادی در طول دهه 50 یا 60 ظاهر شدند با این حال تلاش آن ها برای پیشرفت جهان موفقیت آمیز نبود در نتیجه ، بین دهه های 70 تا 90 ، نسل دیگری وارد شد این نسل به عنوان کودکان رنگی شناخته شده بودند ،کودکان رنگی با شخصیت های سخت و محکم ، خردکننده ی سیستم نامیده شدند ماموریت آن ها مبارزه با اقدامات و نگرش هایی است که برای دوست داشتن ساخته نشده اند.

درحالیکه کودکان کریستالی به دنبال احترام به ارزشهای انسانی و صداقت هستند با این حال، اخیرا مردم در مورد کودکانی با ماهیت مختلف صحبت می کنند همان ماهیت کودکان کریستالی. اولین فردی که این نسل را شناسایی کرد استیو روتر در سال 1999 بود ، در سال 2002 ، روتر رسما اکتشافاتش را در یک فصل از کتابش منتشر کرد، که یک کتاب راهنما برای تکامل بشر نام داشت از این پس، جست و جوهای زیادی برای تعریف درست صفات و مشخصه های آن ها انجام شده است.

 

کودکان کریستالی چه کسانی هستند؟ و چه ویژگی هایی دارند؟

کودکان کریستالی موجودات صلح آمیزی هستند که به دنبال تعادل بین درک مستقیم و درک غیر معقول هستند در مقایسه با کودکان رنگی ، که می کوشند تا بشر را بر روی خوب بودن درمیان تغییرات متمرکز کنند، کودکان کریستالی مامور الیتام بخشیدن هستند. کودکان کریستالی خیلی زیبا هستند ،همراه با یک رایحه ی پاک و تمیز و چشمانی که بیانگر همه چیز است ،می باشند. آن ها دو ویژگی خاص دارند :توانایی های قوی دارند که اغلب مردم آن را جادو فرض میکنند ، و به طور فوق العاده به انرژی، کم ارتعاش حساس هستند.

 

معنی کودک کریستالی چیست؟

رنگ یا کریستال فقط یک اصطلاح خاص نیست آن ها به سطوح مختلف آگاهی اشاره می کنند ، این نسل از جوانان به ارتعاشات کریستالی وابسته هستند، انرژی که در همه موجودات زنده ارتعاش پیدا می کند. حرکت بین یک سطح از آگاهی به دیگری باعث تغییر لرزش شخص می شود. فرکانس ارتعاش بلوری یکی ازخالص ترین روش های ماده است که می تواند خود را آشکار کند. در حقیقت ، انرژی کریستال یک تعادل دقیق بین دوگانگی است(مردانه - زنانه، احساس -تفکر) این ،نوعی از انرژی است که به طور ویژه در کودکان کریستال ارتعاش می یابد.

  

کودکان کریستال چه شکلی هستند؟

این نسل از کودکان معالج آرام ، صلح آمیز ، دوست داشتنی و مهربان هستند ، در کتاب کودکان کریستال و رنگی ، در بخش سوالات و پاسخ ها ، نویسنده ادعا می کند که والدین این نسل آن ها را فرشتگان کوچک می دانند این به این دلیل است که آن ها دارای خلق و خوی متعادلی هستند برای مثال، آن ها دوست دارند صلح را به ارمغان بیاورند ، حتی قبل از یادگیری صحبت کردن، می بوسند و در آغوش می گیرند . آن ها بسیار محتاط هستند و تمایل به ایستادگی ندارند و ترجیح می دهند به جای اینکه توجه افراد حساس را جلب کنند، ناشناخته باقی بمانند.

در طب سنتی، کودکان کریستالی اختلالات تکاملی دارند ؛ از جمله اختلال پیش فعالی ، کمبود توجه ، سندرم اسپرگر یا اختلال طیفی اوتیستیک با این حال، این هیچ ارتباطی با علل رفتار آن ها ندارند آن ها یک هدف مهم حیاتی دارند.

 

ویژگی های کودکان کریستال:

استیو راثر به طور گسترده ای ویژگی های اصلی این بچه ها را مشخص می کند از این طریق امید وار است که فرزندان کریستالی را بهتر معرفی کند برای مثال ، یک کودک کریستالی دارای توانایی های جنبشی ، حساسیت های ارتعاشی است و با زمین ارتباط دارد. آن ها هم چنین ، احساس هم دلی می کنند و در میان ویژگی های دیگر به ترس حساس هستند.

 

نتیجه گیری:

هیچ شواهد علمی برای این نظریه وجود ندارد؛ در حقیقت متخصصان ادعا می کنند که شما می توانید از این ویژگی ها و رفتارها ،به هر کودکی در هر مکان و زمانی نسبت دهید هم چنین باید به یاد داشته باشیم که هر فرد و کودک متفاوت و منحصر به فرد است یک کودک کریستال یا رنگی به سادگی، یک روش توصیف ویژگی های انرژی است. هدف این طبقه بندی این است که این کودکان را درک کنید اما بیشتر از همه، پیام آنها را درک کنید.