سامانه نوبت دهی آنلاین دکتر احمد شاه فرهت | گهوارک

سامانه نوبت دهی آنلاین دکتر احمد شاه فرهت | گهوارک

41 دیدگاه 15 آبان 1398 چاپ خبر بازدید: 223950
نوبت دهی دکتر فرهت : با توجه به شهرت و تخصص مثال زدنی دکتر احمد شاه فرهت در زمینه بیماری های کودکان و اطفال در مشهد و همینطور در کل کشور بسیاری از هموطنان و همشهری های عزیز که با مشکلات زیادی درگیر هستند برای گرفتن نوبت از این پزشک دچار مشکل می شوند.

سامانه نوبت دهی آنلاین دکتر احمد شاه فرهت , ویزیت و پرسش و پاسخ آنلاین

سامانه نوبت دهی دکتر احمد شاه فرهت

با توجه به شهرت و تخصص مثال زدنی دکتر احمد شاه فرهت در زمینه بیماری های کودکان و اطفال در مشهد و همینطور در کل کشور بسیاری از هموطنان و همشهری های عزیز که با مشکلات زیادی درگیر هستند، برای گرفتن نوبت از این پزشک دچار مشکل می شوند.

در جهت رفع این مشکل دکتر احمد شاه فرهت و گروه کامپیوتری گهواره رایان یار تصمیم به راه اندازی سایت و اپلیکیشن گهوارک گرفتند و بحمداللّه پس از راه اندازی این سامانه بسیاری از مشکلات هموطنان و همشریان عزیز در خصوص نوبت گیری از پزشکان حل می شود.

گروه گهواره رایان یار با استفاده از تجربیات دکتر احمد شاه فرهت که از پزشک های به نام در کشور می باشد در جهت رفاه حال هموطنان امکانات مختلفی برای این سامانه در نظر گرفته است که در ادامه آنها را به شما را معرفی می کنیم.

این امکانات عبارتند از :

نوبت دهی از پزشکان در سایت گهوارک :

به این صورت که شما با توجه به تخصص مورد نیاز خود پزشکان شهر خود را مشاهده می کنید و به راحتی با موبایل خود نوبت دریافت می کنید. شما می توانید برای دریافت نوبت اینترنتی پزشک مورد نظر اینجا را کلیک کنید.

فروشگاه گهوارک :

گروه گهواره رایان یار برای رفاه حال هموطنان تعداد زیادی کالای کودک با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تهیه کرده تا شما مشتریان گرامی به راحتی کالای مورد نیاز را برای کودک خود سفارش دهید.

مشاوره در گهوارک :

در سایت و اپلیکیشن گهوارک شما می توانید با توجه به تخصص مورد نیاز خود پزشکان متخصص در آن زمینه را مشاهده کنید و به آنها پیام دهید. از دیگر امکانت این بخش می توان به امکان ارسال عکس، فایل، صدا را برای پزشک دارید و پزشک در اسرع وقت به شما پاسخ می دهد.

پرسش و پاسخ در گهوارک :

اگر سوالی در مورد نوزاد یا کودک خود دارید می توانید بدون مراجعه به پزشک سوال خود را مطرح کنید تا پزشکان متخصصان در آن زمینه به شما پاسخ دهند. همینطور میتوانید پرسش هایی که قبلا پرسیده شده و پاسخ آنها داده شده مشاهده کنید شاید جواب خود را پیدا کنید.

کودک من :

می توانید مشخصات کودک خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

کودک من

شارژ حساب کاربری یا کیف پول :

این بخش برای رفاه حال شما طراحی شده تا یکبار حساب خود را شارژ کنید و تا مدتها از امکانات سامانه گهوارک استفاده کنید.

وبلاگ گهوارک :

همچنین شما میتوانید در وبلاگ گهوارک مطالب زیادی را در خصوص کودک و نوزاد بخوانید

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید