پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر.پسرمو قبلا ویزیت کردین گفتید آنتی بیوتیک رو 7 روز بدید و سالبودیک و کتوتیفن رو 2 هفته. تبش قطع شد و حال روحیش خوبه. بعد از 3 روز گوش سمت راستش درد میکنه و بدنشم امروز داغ شده. چیکار کنم؟ امروزم نوبت ندارم بیارمش برای ویزیت. نمیشه هماهنگ کنید بیام برای ویزیت؟ممنون
مهدیس و مهیار دهنوی دیدگاه: 0 بازدید: 133 1398/08/20 15:23
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام ممکنست بدنبال عفونت تنفسی فوقانی درگیری در سیستم گوش هم ایجاد شود که با دادن ٧ روز انتی بیوتیک اگر عفونت گوش هم داشته باشد درمان خواهد شد فقط انتی بیوتیک مصرفی و وزن کودک و دوز مصرفی را بفرمایید ؟
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.