پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر،قبلا بهتون گفتم ک پسرم ده ماهشه شبها خیلی ب خودش میپیچه و بیدار میشه و گریه میکنه و مدام چشماشو میماله شما توصیه کردن تا یک هفته شربت ستیریزین بدم تا یک هفته، بهش دادم مالش چشماش کمتر شده ولی بازم شبها ب خودش میپیچه و همش دوست داره ب شکم بخوابه یا همش شیر میخوره میتونم بهش شربت رانیتیدین بدم چون قبلا بهش داده بودم بهتر شد البته دکتر نوشته بود نفخ زیاد میکنه شبها، بعد ده ماهشه میخام براش سرلاک بگیرم چه نوع سرلاک بهتره، بعد ببخشید زیر چشماش خیلی کبود و گود افتاد صورتش لاغر شده
فرزاد زعفرانی دیدگاه: 0 بازدید: 904 1398/10/04 10:27
پاسخ از: دکتر
سلام کبودی زیر چشم میتونه در زمینه الرژی کودکتون باشه . دادن طولانی رانیتیدین جایز نیست برای نفخ میتونبد از شربت گریپ واتر و... و یا حتی عرق نعنا استفاده کنید سرلاک مارک نستله گندم با شیر یا خرما و یا سه میوه میتونید به کوچولوتون در کنار غذای سفره بدید.
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید