پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر
نوزاد من الان ۸۳ روزه است و از حدود ۶روز پیش مقدار خوابش بیشتر شده وهمش گریه می‌کنه ک بخوابونمش و هر ۳ ساعت شیر میخوره آیا در دوره جهش رشدی است؟
وزن تولدش ۳/۱۰۰ و وزن آرامش ۶/۶۰۰
وقتی ۴۰ روزه بود اوردیمش پیش شما بهش دیفن هیدرامین دادید برای شبها ۲ سی سی و من هم از همون جا هرشب بهش میدم و گفتید آخر بهمن خوب میشه

چرا میزان خواب افزایش یافته؟ طبیعیه؟
میثم شرفی دیدگاه: 0 بازدید: 849 1398/11/06 23:09
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در طول روز چند ساعت ميخوابد ؟ و اينكه اگر ميزان خواب شيرخوار زياد ميباشد ديفن را قطع كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید