پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر چند روزی است که رفلاکس پسرم بهتر شده و طبق سوالی که کرده بودین اسهال ندارد ولی دو هفته س توی خواب خیلی بدنش رو کش میدهد و اصلا خواب ارومی ندارد و همش بیدار میشه و گریه میکنه علت این بی قراری چیست ؟
یه هفته دیگه وارد چهار ماهگی میشود
ارشاویر حسینی دیدگاه: 0 بازدید: 1375 1398/11/07 10:03
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
اوج سن رفلاكس ٤ ماهگي ميباشد و بتدريج بهتر ميشود در مورد كش امدن نيز ايرادي ندارد اگر بيقراري زياد باشد درمان رفلاكس لازم ميشود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید