پرسش و پاسخ پزشکی

سلام خسته نباشید.من پسرم ۱سال و ۹ماه دارد.هفته پیش خدمت دکتر فرهت رسیدیم ویزیت شدیم.ایشون فرمودند آلرژی داره پسرم و شربت سالبوتامول ۴ سی سی ۸ ساعتی تا هفت روز و کتوتیفن ۲.۵سی سی شبا بدم تا شربت تموم بشه و فرمودند شنبه سرفه هاش خوب میشه اما نشده بیشتر هم شده در حدی که نمیتونه بخوابه همش سرفه و سینش خیلی خلط داره کمی هم ابریزش بینی پیدا کرده چیکار کنم؟
فرزانه ن دیدگاه: 0 بازدید: 1808 1398/11/07 15:54
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
بدنبال عفونت هاي تنفسي سرفه ممكنست تا يك هفته هم باقي بماند پس فعلا چند روزي صبر كنيد اگر تا شنبه بهبودي نداشت مجددا ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.