پرسش و پاسخ پزشکی

سلام خدمت اقای دکتر
پیرو سوال قبلی مبنی بر اینکه دختر کوچلو ما به شدت بد خوابه و اینکه توی شب صورتش رو میخارونه و هی بیدار میشه.حدود دوهفته پیش رسیدیم خدمتتون.سنش هفته اینده شش ماهش میشه.توی روز چرت های بیست دقیقه ای میزنه و خیلی بد خوابه.در طول شب هم بارها بیدار میشه و شیر میخوره.وقتی هم بیداری دائم نق میزنه و بیقراری میکنه.شما گفتید دفعات حمام رو بیشتر کنیم و برای حساسیت کمی که داره هیدروکسیزین دادید.خیلی فرقی نکرده نگفتید هم که کی خوب میشه
خیلی هم میترسه
هم ادمهای غریبه و هم توی خواب گاهی میپره و همین باعث میشه درست نخوابه و دائم بی قراری بکنه
میشع راهنمایی کنید چیکار کنیم؟ممنون
مهدیا نکویی دیدگاه: 0 بازدید: 843 1398/11/11 01:32
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام تا يك هفته ديگر بهبودي نداشت مجددا ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید