پرسش و پاسخ پزشکی

دکتر شما فرمودید روده دخترم گشاد شده و براش پارافین رو تجویز کردید تا سه ماه آیا بعد این سه ماه روده ها به حالت طبیعی بر میگردند؟ ضمن اینکه ممکن هست بفرمایید در اثر چه مشکلی به این یبوست شدید دچار شده و نام بیماریش چی هست؟
مریم عضدی نیا دیدگاه: 0 بازدید: 2607 1398/12/16 11:06
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
اصطلاح روده گشاد شدن به معني نبود يا كمبود تعدادي از سلول هاي عصبي در جدار روده ميباشد و با توجه به شدت بيماري بايد گفت كه بهبودي كامل ايجاد ميشود يا نه
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید