پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکترشاه فرهت...دخترم سه ماهو یک هفتشه هم کولیک داره هم رفلاکس درحال حاضر کولیکز و رانیتیدین بهش میدم به دستور خودتون..
خیلی شیرم سنگینه و اذیتش میکنه حتی موقع اروغ زدن هم با گریه به خودش میپیچه امتحانی بهش شیرخشک دادم دوروز خیلی خوب هضم کردو اروم بود بنظرتون چیکارکنم میشه هم شیرخودمو بد هم شیرخشک؟؟یا کلا شیرخودمو ندم نظرتون چیه
یوسفی دیدگاه: 0 بازدید: 1883 1399/01/18 17:01
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام اين وضعيت تا ٤ ماهگي ادامه داشته و سپس به سمت بهبودي ميرود توصيه ميشود شير مادر داده شود چون شير مادر متناسب با نياز شيرخوار درست شده و خيلي بهتر است
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید