پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکتر . پسر من ۱۳ ماه دارد چند روزی است که غذا مثل همیشه نمی خورد و خیلی بهانه گیر و عصبی شده و آب هم خیلی می خورد آیا اینها علائم بیماری هست یا خیر ؟
ابوالفضل مهاجرین دیدگاه: 0 بازدید: 1078 1399/01/18 20:31
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
معمولا اين سن اين موارد طبيعي بوده اگر تا دوهفته بهبود نداشت بهتر است ويزيت شود در مورد اب خوردن اگر سابقه خانوادگي ديابت داريد قند خون چك شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید