پرسش و پاسخ پزشکی

با سلام خدمت آقای دکتر شاه فرهت
اینجانب پسرم را در اواسط بهمن سال 1398 جهت ویزیت خدمت شما آوردم. در معاینه فرزندم اعلام کردید که رفلاکس دارد و گریه شدید او تا 15 اردیبهشت ماه مرتفع خواهد شد. امروز 13 اردیبهشت است ولی متاسفانه هنوز گریه های شدید او برطرف نشده است. سوال بنده این است که باید جهت ویزیت مجدد مراجعه نمایم و آیا حتما تا 15 اردیبهشت مشکل گریه پسرم خوب می شود؟
سید احسان رضوی دیدگاه: 1 بازدید: 967 1399/02/13 12:52
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد رفلاكس با توجه به اينكه سن فرزند را نگفتين توضيح اين است كه از دو ماهگي معمولا شروع شده و تا ٤ ماهگي تشديد يافته و سپس تا ١ سالگي بهبود ميابد اگر بعد از ٤ ماهگي سن فرزند شما هستش به سمت بهبودي پيش ميرود و اگر شديد باشد بايد دارو شروع شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.