پرسش و پاسخ پزشکی

سلام و خسته نباشید اقای شاه فرهت . من پسرم دوماهو ۱۳ روزشه سرما خورده دماغش کیپ میشه و اذیت میشه موقع شیر خوردن و سینشم کمی خس خس میکنه دکتر بردمش براش سالبوتامول هر ۸ ساعت ۱و نیم سی سی ، و کتوتیفن هر ۱۲ ساعت ۲ سی سی ،و آزیترومایسین هر ۲۴ ساعت ۳ سی سی تجویز کرده ولی رو همشون نوشته زیر دوسال استفاده نشه منم نگران شدم بنظر شما بدم بهش یا زیاده دوزشون ممنون میشم پاسخ بدین؟
علی اصغر حبیبی دیدگاه: 2 بازدید: 983 1399/03/06 19:14
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد سن دو ماه بهتر است ويزيت شود تا در مورد مصرف دارو تصميم گيري شود ولي بطور كلي بعضي داروها را در سن كم هم براي مدت كم ميتوان داد مانند ازيترو و سالبوتامول
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.