پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دکتر
پسرم پنج ماه و نیم داره ، شما براش قطره آهن ایروفیکس تجویز کردین،۱۵ قطره ، خواستم بدونم چند دقیقه قبل یا بعد از شیر ،آهن رو بهش بدم ؟
و اینکه می تونم بعد از آهن چند قطره آب جوشیده سرد بهش بدم ؟
ممنونم
محمدصدرا خلخالی دیدگاه: 0 بازدید: 781 1399/03/10 15:34
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام قطره اهن نيم ساعت قبل يا نيم ساعت بعد از شير بدهيد در مورد دادن اب هم ميتوانيد بدهيد ولي خيلي نيازي نيست فقط دندان دراورد حتما با مسواك انگشتي تميز كنيد بعد از دادن اهن
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید