پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکتر فرهت.دخترم یک ماه و ۲۳ روزشه وقتی بدنیا اومد بعداز سه روز که بردیم دکتر گفتن زردی داره و با تست پیشانی ۱۴ بود.بعد درمان کردیم ولی زردیش ادامه دار شد که براش آزمایش تیروئید نوشتن.یک ماهه بود آزمایش داد که در اون tsh=7.9 و t4=9 بود.که گفتن باید تکرار بشه.و در یک ماهو ۲۱ روزگی عدد tsh=10.4 و t4=8.2 هست.میخواستم بدونم تجویزتون چی هست؟واینکه شیر مادر میخوره گاهی اوقات خیلی کم شیرخشک.
وزن تولدش ۳۲۰۰ بود.
فرزانه وجدانی دیدگاه: 1 بازدید: 1707 1399/03/25 20:22
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
حتما بايد ويزيت شود كم كاري تيروييد قويا مطرح است البته اگر ازمايشات مورد تاييد باشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید