پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر.دختر من دوماهشه شیر مادر میخوره و وزن تولدش۳۲۵۰ بوده الان۵۳۵۰ هست.از همون نوزادی شبا واسه شیر بیدار نمیشد اما من ساعت کوک میکردم هر ۲ ساعت یا نهایت ۳ ساعت بیدارش میکردم.میخواستم بدونم هنوزم باید حتما هر دو یا سه ساعت شیر بخوره؟یک بار تا الان اتفاقی شده که بیدارش نکردم پنج ساعت و نیم خواب بوده بعد بیدار شده واسه شیر.چون هنوزم تو طول شب باید بیدارش کنم.
فرزانه وجدانی دیدگاه: 0 بازدید: 1114 1399/04/05 10:47
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
تا سه ماهگي هر دو ساعت بايد شير بخورد بعد از ان ميتوان تا در صورت خواب تا ٤ساعت هم بخوابد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید