پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر وقت بخیر.پسرمون الان 2 ماه و 14 روزشه و تقریبا 5 کیلو و 500 گرمه ک موقع تولد 3 کیلو و 340 گرم بوده. تا دو هفته پیش شیر خشک و شیر مادر باهم استفاده می‌کرد(نان ک بعد عوض کردیم ببلاک کامفورت) البته بعد از واکسن دوماهگیش دیگه تقریبا شیشه قبول نمیکنه.بعد از سه روزگی زردی گرفت ک قبل از چهل روزگیش خوب شد و بعد اون یبوست هم شروع شد و الان هر 11 روز یا دو هفته شکمش کار میکنه ک تقریبا سبز و گاهی زرد ولی نه سفته و نه خشک ولی یهو خیلی کار میکنه ک باید ببریم حموم بشوریم. طی این مدت نفخ داره همراه باد شکم ک بسیار بد بو هست. همکاراتون گفتن نگار نباشین و چیزی نیست ک براش baby care, mtc oil, بیوپد نوشتن ک در حال حاضر روغن و بیوپد بهش میدیم. البته روغن رو نوشتن برای رفع یبوست ک با اصرار خانمم اینکار رو کردن. لطفا و خواهش میکنیم راهنمایی کنین. خیلی نگران هستیم. خواستیم حضوری خدمت برسیم نشد از اپ وقت بگیریم و شماره ها هم جوابگو نبودن. با سپاس از راهنمایی شما استاد عزیز
علی فیضی دیدگاه: 0 بازدید: 1318 1399/04/08 16:25
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در سوال قبلي توضيح دادم بهتر است ويزيت شود چون اين سن براي يبوست شايع نيست
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.