پرسش و پاسخ پزشکی

با عرض سلام و خسته نباشید
پسرم ۷ تیرماه ۲ سالش تمام شده ولی هنوز داره از شیر مادر استفاده می کنه، آیا هنوز بایستی "مولتی ویتامین و قطره آهن" استفاده کنه؟ و اگر باید بخوره تا کی؟
تا چه زمانی میشه شیر مادر رو ادامه بدیم؟
آیا اواخر شهریورماه اگر پسرم رو از شیر بگیریم خوبه؟
با سپاس فراوان که محبت دارید و در کمال دقت پاسخگو هستید.
تشکر و ارادت
مهدیار مقدم دیدگاه: 0 بازدید: 855 1399/04/10 22:47
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
بعد از دو سالگي بايد ماهي يكبار قطره اهن و مولتي ويتامين خيلي نيازي نيست شير مادر بهتر است بتدريج قطع شود چون عملا ديگر نيازي به شير مادر ندارد شهريور هم خوب هستش ولي بتدريج انجام دهيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید