پرسش و پاسخ پزشکی

باسلام و احترام خدمت اقای دکتر فرهت
پسر من یک سال و پنج ماهشه سه ماه پیش اوردم جهت ویزیت خدمت شما وشربت لاکتلوز و انجیر با دوز 2 سی سی تجویز فرمودین وگفتین دو ماه بعد بیارم خدمت شما که تشریف نداشتین .متاسفانه یبوست پسرم بهتر نشده وبا کلی زور و گریه و مقاومت در طی دو روز یک بار شکمش کار میده .خواهش می کنم راهنمایی فرمایید .ضمنا نوبت دهی اینترنتی مشکل داره و نمی توانم از طریق اینترنت نوبت بگیرم لطفا در مورد سایت هم راهنمایی فرمایید
mani mahmoodi دیدگاه: 1 بازدید: 2500 1399/11/11 20:23
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در صورتي كه بهبودي نداشته است ميتوانيد از پودر پيدرولاكس به ميزان يك قاشق مرباخوري هر ١٢ ساعت استفاده كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید