پرسش و پاسخ پزشکی

وقت به خیر / پسر من یکساله است و هنوز دندان در نیاورده است، هفته پیش حضورا خدمت شما بودیم و فرمودین نصب آمپول D3 بزنیم و تا شش ماه مولتی ویتامین ندهیم / برای قطع نشدن سایر ویتامین ها در این شش ماه، آیا میتوانیم از شربت ویتاگلوبین که ویتامین D ندارد در این شش ماه به ایشان بدهیم؟ روزانه چه مقدار؟
پارسا شایسته دیدگاه: 0 بازدید: 962 1399/11/25 21:11
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
جواب ارسال شد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید